Komplexní ochrana

Naším hlavním cílem je ochrana prostorů v místě výkonu práce. COSH plexisklo je vždy na míru pro dané pracovní místo. Postaráme se o jeho montáž i demontáž. Sestava COSH je ideální jak pro jeden pracovní stůl, tak pro větší kanceláře, zasedací místnosti
a další prostory užívané zaměstnanci. Není třeba žádných dispozičních změn, sestavu přizbůsobíme vždy danému prostoru bez dalších nutných zásahů.

Zajišťujeme skladování pro případ, kdy naše řešení není zrovna potřeba. Nebude vám tedy nikde překážet.

Kromě COSH plexiskel zajišťujeme antigenní testy a další hygienické či ochranné pomůcky. Od stojanů na dezinfekci, přes respirátory, až po laserové teploměry. Kompletní seznam produktů naleznete zde. V případě zájmu nám stačí napsat do poptávky.

Přínosy pro zaměstnavatele

Zvyšujeme loajalitu zaměstnanců k vaší firmě. Zaměstnanci pocítí,
že pro ně děláte maximum, aby se cítili v práci bezpečně 
a spokojeně.

Snižujeme poměr práce z domova v období epidemií. Na home-office bývá často produktivita práce, především týmové, z pravidla výrazně nižší.

Nemocný zaměstnanec, i když pracuje z domova, se vykazuje výrazně sníženou produktivitou.

Jak nás to napadlo?

Ke vzniku projektu COSH nás dovedla zejména situace kolem COVID-19. Vadilo nám, že epidemie dokázala spoustu firem zcela paralyzovat. Firmám ze začaly prakticky okamžitě snižovat zisky. Práce z domova nedokázala zcela vynahradit společné pracovní prostředí a vedla k nižší produktivitě.

Jsme přesvědčeni, že dopad na ekonomiku a podnikání z roku 2020 se nemusí opakovat. To nás jen utvrdilo v tom, že řešení jako COSH budou dlouhodobě potřebná.

Vlastnosti COSH plexiskla

Polymethyl methacrylate neboli PMMA disponuje až 92% propustností a je až o dvě třetiny lehčí než obyčejné sklo. Je pružné, ale zároveň pevné. Nezpochybnitelnými vlastnostmi jsou také snadná údržba, dezinfekce a odolnost vůči škrábání.

Jdeme s dobou a pro výrobu komponentů k instalaci COSH plexiskel využíváme výhradně 3D tiskáren.

Kontakt

+420 601 187 188

info@cosh.cz

LinkedIn

Facebook

Instagram

Jeremenkova 763/88, Praha 4, 141 00

IČO: 098 10 145